Валківчани долучились до Всесвітньої тихої акції "Ангели пам’яті"

У День вшанування Героїв Небесної Сотні валківчани долучились до Всесвітньої акції «Ангели пам’яті». На Алеї Слави у Валках розвісили паперових ангеликів, які символізують душі загиблих борців за свободу та перемогу світла над темрявою - у пам’ять про загиблих десять років тому у Києві Героїв Небесної Сотні.

13:56 20.02.2024

Сьогодні - День Героїв Небесної Сотні

Цьогоріч вдесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні - людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

09:23 20.02.2024

Валківська ТГ приймала чемпіонат Харківської області з армрестлінгу

Щедрими на спортивні події видалися минулі вихідні у нашій громаді. В суботу Валки приймали учасників турніру з міні-футболу "Юні та незламні" на призи Харківського міського голови Ігоря Терехова, а в неділю у нас пройшов чемпіонат Харківської області з армрестлінгу. На нього прибули 42 спортсмени, у їх числі - і наші прославлені брати Попови, які зараз входять до складу Харківського клубу «Імпульс».

16:48 19.02.2024

Вдруге у нашій громаді пройшов турнір з міні-футболу "Юні та незламні" на призи Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Другий рік поспіль з ініціативи Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та за підтримки Валківської міської ради у нашій громаді пройшов турнір з міні-футболу "Юні та незламні" на призи Харківського міського голови Ігоря Терехова.

13:33 19.02.2024

У громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів

У традиційний день зустрічі – 15 лютого, коли в нашій держав вшановують учасників бойових дій на території інших держав, та з нагоди 35-ої річниці виведення військ з Афганістану перший заступник міського голови Ігор Нізельковський, який і сам пройшов горнило афганської війни, голова Валківської спілки ветеранів Афганістану Микола Смірнов, воїни-інтернаціоналісти нашої громади та представники громадськості за традицією зібрались на Алеї Слави у Валках. Щоб покласти квіти до пам’ятного знаку та вшанувати пам’ять про загиблих і померлих побратимів.

12:30 15.02.2024

Цифровий освітній центр розпочав роботу ще в одному ліцеї громади

Власний простір, облаштований гаджетами для навчання, комфортними меблями, настільними іграми та цікавою літературою для проведення часу з користю, відтепер мають школярі ще одного ліцею нашої громади.

15:07 12.02.2024