У Валках проходить виставка робіт-витинанок юних митців з усієї області.

У виставковій залі Валківської школи мистецтв стартував конкурс «Українська витинанка». Він був започаткований у 2018 році як шкільний, а вже цього року конкурс змінив свій статус зі «шкільного» на «відкритий».

14:19 22.02.2022

Про роботу центру професійного розвитку педагогічних працівників доповіла його директор, Валентина Олійник.

Вона зазначила, що основним завданням Центру є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, їх психологічна підтримка, консультування. Окрім того, центром організовуються та проводяться територіальні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та координується участь громади у обласних етапах, проводяться інформаційні та навчальні семінари тощо. Проходять творчі зустрічі педагогів, працюють різноманітні творчі групи вчителів.

14:16 22.02.2022

Будьте обережні. Лід стає крихким.

За календарем ще зима, але показники термометра вдень впевнено тримаються плюсових відміток. Під сонячними променями розтанув сніг.

13:15 21.02.2022