Дата: від до Скинути

Міжнародна організація "Лікарі світу" має намір розпочати роботу у нашій громаді

Перспективи щодо реалізації в нашій громаді ще одного проекту надання медичних послуг сьогодні обговорили міський голова Валерій Скрипніченко та його заступниця Ольга Борщ з представниками міжнародної організації «Лікарі світу».

17:03 14.12.2023

Комунікаційна кампанія ЮНІСЕФ “Головне – що всередині” триває в Україні

В Україні проводиться комунікаційна кампанія «Головне – що всередині», що реалізується Представництвом ЮНІСЕФ в Україні та Урядом України в партнерстві з Першою леді України, Міністерством освіти та науки України та Міністерством охорони здоров’я України. Метою якої є змінити харчові звички українців. Адже систематичне неправильне харчування може стати причиною виникнення хвороб і розладів травної та ендокринної систем, порушити обмін речовин і навіть спричинити онкологічні захворювання. А здорове і збалансоване харчування, навпаки, — це супергерой, який захищає тебе від багатьох неприємностей.

16:09 14.12.2023

Сьогодні - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в Україні вшановують героїчних та самовідданих людей, які ціною власного життя і здоров’я локалізували аварію та врятували країну і світ від радіаційного забруднення внаслідок техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році.

13:36 14.12.2023

Представники нашої громади відзвітували перед донорами про реалізацію проєктів

Завершальним етапом проєкту «Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку» стала участь представників Валківської МТГ у Регіональному форум-воркшопі з обміну досвідом реалізації реагувань громад, який відбувся вчора у Харкові.

17:00 13.12.2023

Міський голова Валерій Скрипніченко взяв участь у загальних зборах членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Учасниками зібрання обговорювалися питання про стан та заходи антикорупційної діяльності і декларування в органах місцевого самоврядування області, про особливості управління майном комунальної власності в умовах воєнного стану та компенсації за пошкоджені/знищенні об’єкти нерухомого майна та про деякі питання реалізації положень закону України “Про адміністративну процедуру».

16:24 13.12.2023

У Харкові серед молодіжних лідерів року відзначили і валківську молодь

На фінальному нагороджені щорічного фестивалю «Молодіжний лідер року-2023», були відзначені переможці та лауреати за вагомі досягнення у різних сферах діяльності та активну громадську роботу.

15:04 13.12.2023

Традиційними сертифікатами засвідчено успішну реалізацію в нашій громаді двох проектів-переможців обласних конкурсів «Разом в майбутнє» та «Ефективна медицина в громаді».

Вручили їх керівникам проектів голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина разом із представником Харківської обласної ради Максимом Лебеженком.

11:48 12.12.2023