Дата: від до Скинути

Як протидіятимуть домашньому насильству у Валківській громаді, обговорили на засіданні координаційної ради з відповідних питань.

Не секрет, що випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі в нашій  громаді трапляються. Відповідно ведеться і облік осіб з приводу вчинення насильства в сім’ї. У тісній взаємодії з попередження таких випадків працюють відповідні служби та відділи міської ради, а також поліція, медики, органи пробації.

14:23 23.11.2021

Вітання міського голови Валерія Скрипніченка

Шановні працівники сільського господарства Валківської громади, ветерани галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Наша Валківський край завжди був сільськогосподарським із високими врожаями та вагомими здобутками.

15:32 19.11.2021

У КОСТЕВІ РЕАЛІЗУВАЛИ МІСЦЕВУ ІНІЦІАТИВУ – НА МАЙДАНЧИКУ ВСТАНОВИЛИ СПОРТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

Сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко побував на завершальному етапі робіт із реалізації місцевої ініціативи у Костеві. Ідея полягала у встановленні спортивних елементів та лавок для відпочинку на дитячому майданчику.

08:15 19.11.2021

Ювілярів привітають з Днем народження.

За інформацією управління соціального захисту населення міської ради, 24 ювіляра Валківської міської територіальної громади отримають грошову допомогу з нагоди ювілейного Дня народження.

16:35 18.11.2021