Якщо вам потрібна допомога - отримайте її через портал "Поряд"

Триває повномасштабна війна Росії проти України. Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу, звичне життя. Це значно погіршило соціальну захищеність наших гроамдян.

14:15 21.06.2022

Солодощі та засоби гігієни для внутрішньо-переміщених осіб.

Представники "Благодійного фонду Романова" (Рівненська область м. Зарічне) Літвінчук Микола Миколайович та Мельник Олександр Павлович в супроводі представника роти охорони м.Валки Бистрай Ігора Володимировича привезли в громаду гуманітарну допомогу з Італії та м. Зарічне Рівненської області, а саме: продукти харчування, солодощі, засоби гігієни і канцтовари для малечі ВПО.

15:29 20.06.2022

Загинув Юрій Іщев

Тяжка звістка знову сколихнула Валківщину. У бойових діях на Харківщині загинув валківчанин Іщев Юрій Ігорович. Йому було лише 38 років.

15:28 20.06.2022

Цими вихідними у громаду надійшла гуманітарка , яку буде направлено в окремі старостати.

Гуманітарна допомога у вигляді борошна, макаронних виробів, гороху, вівсяної каші та цукру надійшла спільно від Спілки учасників та волонтерів АТО м. Львів, благодійної організації БФ «Штабу добра» міста Біла Церква, ГО «Збережи нашу Україну» та її членів Володимира Дубінського, Миколи Борецького, Анатолія Синюка.

15:27 20.06.2022

Куди надійшла гуманітрка.

Гуманітарну допомогу до села Золочівське-садове товариство «Приозерне» передали Новомерчанські волонтери від народного депутата Олександра Фельдмана. Ще одну партію гуманітарки сюди передали волонтери з міста Валки разом з членами Валківської спілки ветеранів воїнів-інтернаціоналістів.

15:24 20.06.2022