Дата: від до Скинути

Представники громадськості, бізнесу та органів місцевого самоврядування нашої громади долучилися до тренінгів з гарантового менеджментуання

Паралельно з фіналізацією роботи над Планом відновлення та розвитку Валківської громади, представники громадськості, бізнесу та органів місцевого самоврядування удосконалюють комунікацію для подальшої співпраці із реалізації документа. Зокрема, протягом тижня долучилися до тренінгів, організованих Агенцією відновлення та розвитку. Ці заходи є частиною проєкту «Забезпечення участі громадян у процесі відновлення», який ми реалізуємо спільно з агенцією й за підтримки UNDP в Україні.

09:34 06.05.2024

У Центрі життєстійкості відбувся психологічний тренінг, присвячений темі професійного та емоційного вигорання

У Центрі життєстійкості відбувся психологічний тренінг, який провели фахівчині ГО «Дівчата». Присвячений він був темі професійного та емоційного вигорання, і першими його учасниками стали працівники Валківської міської ради.

16:09 02.05.2024

Підтримуємо наші Сили оборони

Необхідне для наших захисників обладнання – систему «STARLINK» та тепловізійну камери, придбані за кошти бюджету громади, сьогодні  міський голова Валерій Скрипніченко передав представникам військової частини, яка звернулася до нас з відповідним запитом.

17:17 01.05.2024

Громади України дізнавались про наш досвід підтримки та інтеграції ВПО і напрацювання у залученні в громаду інвестицій.

Сьогодні на запрошення Асоціації малих міст України у рамках проєкту «Супермаркет рішень для громад» Валківська ТГ поділилась досвідом підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб та напрацюваннями у залученні в громаду інвестицій. Учасниками онлайн зустрічі стали більше півсотні територіальних громад України.

17:01 01.05.2024

Відбулося засідання XLVI сесії міської ради

708,8 тис. грн з бюджету громади вчергове направлено на підтримку Сил оборони України згідно з рішеннями, ухваленими депутатами Валківської міської ради під час пленарного засідання чергової XLVI сесії.  Відповідно до запитів військових частин придбано 10 тепловізійних камер, 10 комплектів супутникових систем, 6 акумуляторів для квадрокоптерів, зарядну станцію та коаксіальний кабель.

10:21 30.04.2024

Уже вдруге на запрошення Асоціації малих міст України валківські освітяни ділилися зі своїми колегами з усієї України досвідом пілотного впровадження Програми освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування / Education & Care».

Про напрацювання свого педагогічного колективу з освоєння Програми докладно розповіла Ксенія Коток -  директорка Огульцівського дитсадочка «Калинка». Підтвердженням переваг, які надає у роботі з маленькими вихованцями ця інноваційна онлайн платформа, став сповнений позитиву відеофільм з елементами занять з дітками.

16:43 25.04.2024