09:34 06.05.2024
Новини
Паралельно з фіналізацією роботи над Планом відновлення та розвитку Валківської громади, представники громадськості, бізнесу та органів місцевого самоврядування удосконалюють комунікацію для подальшої співпраці із реалізації документа. Зокрема, протягом тижня долучилися до тренінгів, організованих Агенцією відновлення та розвитку. Ці заходи є частиною проєкту «Забезпечення участі громадян у процесі відновлення», який ми реалізуємо спільно з агенцією й за підтримки UNDP в Україні.
Вітання міського голови Валерія Скрипніченка з Великоднем
Шановні жителі Валківської громади!06:09 05.05.2024
У Центрі життєстійкості відбувся психологічний тренінг, який провели фахівчині ГО «Дівчата». Присвячений він був темі професійного та емоційного вигорання, і першими його учасниками стали працівники Валківської міської ради.
16:09 02.05.2024
Необхідне для наших захисників обладнання – систему «STARLINK» та тепловізійну камери, придбані за кошти бюджету громади, сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко передав представникам військової частини, яка звернулася до нас з відповідним запитом.
17:17 01.05.2024
Сьогодні на запрошення Асоціації малих міст України у рамках проєкту «Супермаркет рішень для громад» Валківська ТГ поділилась досвідом підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб та напрацюваннями у залученні в громаду інвестицій. Учасниками онлайн зустрічі стали більше півсотні територіальних громад України.
17:01 01.05.2024
У Центрі життєстійкості відбулася зустріч з волонтерами
Одним із напрямків роботи Валківського центру життєстійкості є координація локального волонтерства та допомога в реалізації волонтерської діяльності.16:23 01.05.2024
Відбулося чергове засідання виконкому міської ради
Рішеннями, ухваленими під час чергового засідання виконавчого комітету Валківської міської ради:14:41 30.04.2024
Відбулося засідання XLVI сесії міської ради
708,8 тис. грн з бюджету громади вчергове направлено на підтримку Сил оборони України згідно з рішеннями, ухваленими депутатами Валківської міської ради під час пленарного засідання чергової XLVI сесії. Відповідно до запитів військових частин придбано 10 тепловізійних камер, 10 комплектів супутникових систем, 6 акумуляторів для квадрокоптерів, зарядну станцію та коаксіальний кабель.10:21 30.04.2024
Про напрацювання свого педагогічного колективу з освоєння Програми докладно розповіла Ксенія Коток - директорка Огульцівського дитсадочка «Калинка». Підтвердженням переваг, які надає у роботі з маленькими вихованцями ця інноваційна онлайн платформа, став сповнений позитиву відеофільм з елементами занять з дітками.
16:43 25.04.2024
Працюємо над розширенням кола наших потенційних партнерів.
15:06 23.04.2024