Продовжуємо працювати над Стратегією розвитку Валківської громади.

Дата: 04.07.2022 11:51

Фото без описуРобоча група минулої п’ятниці працювала над розумінням візії та місії Стратегії розвитку Валківщини.

Відділ економіки та інвестицій презентував групі свої напрацювання до війни – анкетування мешканців громади, яке проводилося у жовтні-листопаді минулого року.

Члени групи також поділилися власними доробками – вони збирали впродовж останніх двох тижнів думки громадян щодо розвитку громади вже після закінчення війни.

Опираючись на опитування, далі працювали в групах та виконували різні тренінгові завдання разом з Ковалевською Анною - тренером робочої групи, викладачем Каразінської школи бізнесу ХНУ ім. Каразіна, бізнес-консультантом, фасилітатором, кандидатом економічних наук, доцентом, консультантом програми U-LEAD.

«Продовжити роботу над розробкою Стратегії розвитку нашої громади сьогодні надзвичайно важливо. Не дивлячись на надскладний воєнний час, ми ставимо перед собою цілі подальшого розвитку життя валківчан у нових реаліях. Беззаперечно віримо в Перемогу і коли вона прийде, ми впевнено продовжимо наш шлях розвитку вже з головним стратегічним документом. Грантові можливості у громаду напряму залежать від наявності чіткого плану дій і бачення перспектив, тому продовжуємо працювати у цьому напрямку» - зазначив міський голова Валерій Скрипніченко.

Далі буде.