Вимушені переселенці та мешканці громади можуть отримувати якісні медичні послуги.

Дата: 08.04.2022 15:59

Фото без описуЩоб отримати медичну консультацію, достатньо звернутись за послугою до сімейного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги або ж до іншого профільного спеціаліста у Валківській центральній лікарні. Як повідомила головний лікар ЦПМСД Марина Орлова, в умовах військового стану для того, щоб отримувати ці послуги безкоштовно, не обов’язково укладати декларацію з сімейним лікарем - наразі всі мають право на медичні послуги.

Медичні працівники Валківської центральної лікарні також приймають, надаючи профільну допомогу в повному обсязі всім пацієнтам, у тому числі внутрішньо переміщеним особам. Як зауважив керівник закладу Артем Ковальов, для лікування бажано мати направлення сімейного лікаря, але якщо потрібна термінова чи ургентна допомога – вам підуть назустріч.

Зараз у лікарні здійснюють прийом, надають консультації і лікують наступні спеціалісти: акушер-гінеколог, педіатр, хірург, травматолог, ендокринолог, кардіолог, уролог, отоларинголог, офтальмолог, невропатолог, нарколог, інфекціоніст, психіатр, стоматолог, лікар функціональної діагностики, лікар УЗД.

Фото без опису

Також пацієнти можуть пройти необхідні лабораторні та інструментальні дослідження. У лікарні функціонують власна лабораторія та приватна «INVIVO», можна зробити обстеження УЗД, рентген, фібро гастроскопію, мамографію.

Фото без опису

Хочемо повідомити, що у ці складні для всіх часи Валківська лікарня неодноразово отримувала гуманітарну допомогу у вигляді ліків та засобів гігієни.

Валківська лікарня та Центр первинної медико-санітарної допомоги знаходяться у Валках: пров. Майський, 34.

Тож без якісної медичної допомоги та необхідної діагностики в громаді ніхто не залишиться. Звертайтесь і будьте здоровими. Працюємо задля Перемоги.