Звернення Валківського міського голови Валерія Скрипніченка щодо сплати податків та зборів до бюджету

Дата: 29.03.2022 10:40

Фото без описуШановні мешканці громади!

В цей нелегкий час спільними зусиллями було забезпечено виконання доходної частини бюджету громади за перший квартал поточного року, що дало змогу профінансувати видатки всіх установ, що фінансуються з бюджету громади. Велика подяка всім платникам податків за відповідальне ставлення до своєчасних розрахунків з бюджетом.

Законом України № 2118-ІХ від 03.03.2022 р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану» передбачено добровільну, а не обов’язкову сплату єдиного податку платниками І та ІІ групи, плати за землю та орендної плати за землю всіма платниками, тому звертаємося до всіх мешканців громади з проханням продовжити сплату всіх податків та зборів до бюджету, що сприятиме забезпеченню безперебійного функціонування установ і закладів бюджетної сфери, комунальних підприємств та задоволення життєво необхідних потреб жителів громади у період воєнного стану.

Звертаємо вашу увагу на те, що сплату податків та зборів до бюджету можна проводити через банківські каси (готівковий розрахунок), через мобільні додатки «Приват-24», «Ощад-24» та застосунок «Дія» (безготівковий розрахунок).

Сподіваємося на продовження плідної співпраці заради стабільності у нашій громаді.

Валерій СКРИПНІЧЕНКО, міський голова