Про ситуацію в Харківській області повідомляє голова Харківської ОДА Олег Синєгубов

Дата: 25.03.2022 11:01

Фото без описуХарків та Харківщина тримають оборону! По деяких напрямках ЗСУ йдуть в контрнаступ.

?? За минулу добу від російськийх окупантів було 55 ударів, зафіксували підвищену активність «Градів», «Урагану» - біля 240 разів. Увечері противник двічі обстріляв з РСЗВ термінал аеропорту Харкова.

Від окупантів постраждали Дергачі: цивільна інфраструктура, комунікації, лікарня. Є постраждалі.

Наші захисники дають гідну відсіч: знищили російську групу зі складу 59-го танкового полку Західного військового округу, яка діяла у напрямку Харкова. Українці збили 2 ворожі літаки біля Ізюму. Крім цього, зенітно-ракетні підрозділи, якi стоять в обороні міста-героя Харкова, збили ракету.

?? Окупанти продовжують тероризувати мирне населення. Голова Циркунівської ОТГ Микола Сікаленко досі у полоні російських окупантів. Його викрали з власного будинку 21 березня. Із Офісом Президента, Віце-прем’єр-міністром Іриною Верещук продовжуємо робити все, щоб звільнити голову громади з полону.