ПРО РОБОТУ ПУНКТІВ ГУМАНІТАРНИХ ДОПОМОГ

Дата: 24.03.2022 08:42

Фото без описуСтанція гуманітарної допомоги (харчові продукти) працює з Понеділка по Суботу без перерви та здійснює видачу:

з 8.00 до 14.00 год. – першочергово людям, які постраждали від воєнних дій та тимчасово проживають на території міста Валки.

з 14.00 до 16.00 год. - жителям міста Валки, які потрапили у скрутні життєві обставини.

Зважаючи на конфліктні ситуації, які трапляються під час видачі продуктів (і такі, на жаль, мають місце), наголошуємо, що продуктова гуманітарна допомога надходить до станції від багатьох підприємств, спонсорів, фермерів і кожного разу набір продуктів різний. Хто чим може, тим і допомагає: овочі, фрукти, крупи, курятина, м’ясні вироби, мука, солодощі… Також нагадуємо, що самі  валківчани діляться власними запасами, консервацією, продуктами. Через це неможливо видавати всім одинакові продуктові набори. Просимо зважати на це, бути терпимими та вдячними за те, що ви маєте змогу це безоплатно отримати.

Фото без опису

Пункт гуманітарної допомоги (побутова  хімія, дитяче харчування, памперси, ліки) працює з Понеділка по Суботу без перерви:

8.00-14.00 год. – видача допомоги людям, які постраждали від воєнних дій та тимчасово проживають на території міста Валки.

14.00-16.00 год. -  жителі міста Валки, які потрапили у скрутні життєві обставини.

Ліки видають  фармацевти-волонтери, тому їх графік необхідно уточнювати.

Також повідомляємо, що все, що надходить до пункту, фіксується працівниками міської ради  та видається кожному за потребою і можливістю. Кожного разу перелік і кількість надходжень різний, тому необхідно зважати на те, що чогось може  не вистачити.

Фото без опису

Пункт гуманітарної допомоги (допомога речами) працює з Понеділка по Суботу без перерви з 10.00 до 14.00 год.

Жителям інших населених пунктів Валківської МТГ для реєстрації та отримання гуманітарної допомоги необхідно звертатися до старостатів. На вищезазначених пунктах гуманітарної допомоги  формуються пакунки для кожного старостинського округу, відповідно до потреб, зібраних заздалегідь.

Усім одержувачам гуманітарної допомоги при собі мати документи, які посвідчують особу.

Валківська міська рада знаходить різні шляхи залучення гуманітарної допомоги  до громади і щиро вдячна всім, хто її збирає, надсилає, привозить до нас. Просимо і вас, шановні одержувачі допомоги, бути толерантними до працівників, які її видають та цінувати можливість отримати найнеобхідніше у скрутну годину.