ПРО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ, ЯКА НАДАЄТЬСЯ В ГРОМАДІ

Дата: 13.03.2022 11:04

Фото без описуДо Валківської територіальної громади постійно надходить гуманітарна допомога з м. Полтави,  сел. Чутове, від ПСП, фермерських господарств, Валківського м’ясокомбінату «М’яснова» та мешканців громади.

Вже розповсюджено серед мешканців громади ковбасних виробів близько 700 кг, м’ясної продукції близько 1800 кг, молочної продукції близько 4 тонн, круп близько 200 кг, цукру близько 1000 кг, солі 100 кг, макаронних виробів, борошна, печива тощо.

Налагоджене перероблювання молоко на сир, з м’яса виготовляються м’ясні вироби.

Вся продукція, в першу чергу, розподіляється між соціально-незахищеними верствами населення, а саме:

•        одинокими пенсіонерами;

•        інвалідами;

•        багатодітними та малозабезпеченими сім’ями;

•        сім’ями, що опинилися в складних життєвих умовах, в тому числі внутрішньо переміщені особи.

Гуманітарну допомогу у Валківській територіальній громаді розповсюджують соціальні працівники Центру надання соціальних послуг, старости старостинських округів та волонтери.

Самостійно отримати гуманітарну допомогу у Валках можна на Станції гуманітарної допомоги. Для потреб містян підвозиться молоко, отримати яке можна безкоштовно біля спорткомплексу.