Звернення Валківського міського голови Валерія Скрипніченка до мешканців громади станом на 13.30 год. 26 лютого 2022 року

Дата: 26.02.2022 12:44

У Валківській громаді цілодобово діють поліцейські та патрульні загони небайдужих валківчан

Зараз працівники національної поліції Валківського відділку працюють в посиленому режимі, у форменому одязі та озброєні, на лівому передпліччі мають жовту стрічку.

Їх головне завдання - забезпечення громадського правопорядку на території міста та громади, а також попередження мародерства. У перехожих можуть перевіряти документи, тому при виході за межі свого дому майте при собі обов’язково паспорт чи інший документ, що посвідчує особу.

УВАГА! Поліція не мобілізує до лав ЗСУ.

На допомогу поліції також діють сформовані Валківською міською радою патрульні загони цивільних валківчан, які також мають розпізнавальну жовту стрічку на передпліччі. Такі патрульні загони вже діють у всіх населених пунктах нашої громади.

Зберігайте спокій.

Дякую валківчанам за допомогу та розуміння.

Валерій Скрипніченко, міський голова