20 лютого в Україні відзначатимуть  День Героїв Небесної Сотні. Цей день став для країни доленосним.

Дата: 18.02.2022 12:47

Фото без описуВ знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні у Валківському краєзнавчому музеї розпочала роботу виставка, присвячена подіям, що відбулись у 2014 році у Києві.

На виставці є унікальні експонати – прапор із автографами та пам’ятними надписами учасників майдану, щит, бруківка та дві шини. Представлена також стела із фотографіями Героїв Небесної Сотні.

До уваги відвідувачів також література про події в Україні 2014 року та пам’ятні фото учасників Майдану.

Фото без опису

Цими днями запрошуємо відвідати виставку та послухати розповідь працівників музею про Революцію Гідності.

Також запрошуємо долучитись до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті», яка проходитиме у неділю на Центральній площі міста біля пам’ятного знаку воїнам АТО в першій половині дня.