З 15 січня по 5 лютого 2022 року тривав Відкритий Чемпіонат Валківської міської територіальної громади з футзалу сезону 2022 року, в якому взяли участь  14 команд з п’яти громад Харківської області.

Дата: 07.02.2022 13:17

Організатори Чемпіонату  - громадська організація "Федерація футболу Валківського району" за фінансової підтримки Валківської міської ради.

Цими вихідними відбулося урочисте закриття Чемпіонату з фут залу, на якому Кубки, медалі та грамоти всім учасникам Чемпіонату вручили перший заступник міського голови Ігор Нізельковський та одна із засновників Громадської організації Оксана Степанова.

За результатом Чемпіонату кубки переможів здобули команди:

І місце - «Удар» Мельникове.

ІІ місце - «Кристал» Сидоренкове

ІІІ місце - «Відродження» Сніжків

Кращий захисник - Владислав Воронцов («Удар» Мельникове).

Кращий воротар - Олександр Неділько («Кристал» Сидоренкове).

Кращий гравець - Богдан Воробйов («Відродження» Сніжків).

Вітаємо валківчан із спортивними здобутками!