В громаді створили ще одну громадську організацію.

Дата: 01.02.2022 16:11

У Старому Мерчику мешканці об’єднались та зареєстрували громадське об’єднання «Свідома молодь+».

Очолив організацію Валентин Гробов, спортсмен та активіст. Як пояснюють члени громадської організації, в свої ряди організація приймає не тільки молодь, а всіх, хто бажає розвитку Валківської громади та готовий для цього щось робити. Але головна мета об’єднання - активізувати молодіжний та спортивний рух, реалізація молодіжних ініціатив та здорового способу життя. Готові також всебічно сприяти та брати участь у розвитку Валківщини.

Ось що говорять засновники організації на своїй сторінці в ФБ: «Якось з'явилася ідея об'єднатися , щоб свої певні вміння і можливості спрямувати на розвиток спорту в нашій Старомерчицькій громаді( і не тільки спорту!). Тобто, як кажуть - не словом , а ділом . Звернулися з ідеєю до міського голови, отримали всебічну підтримку) Так, розуміємо, що це лише початок . Сподіваємося , що діяльність "СМ+" принесе користь рідному Мерчику і усій громаді.Побажайте нам успіху)»

Що ж, щиро бажаємо вам успіху, шановні «Свідома молодь +». Хай ваші починання і майбутня діяльність будуть успішними.

Фото зі сторінки гупи СТАРИЙ МЕРЧИК