Інформація до уваги осіб з інвалідністю.

Дата: 01.02.2022 08:58

Фото без описуНа підставі листа Міністерства соціальної політики від 22.12.2021 № 215152-2158 управління соціального захисту населення Валківської міської ради повідомляє:

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2021 № 321 затверджено Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошовоїкомпенсації вартості за самостійно придані технічні та інші засоби реабілітації.

Відтепер особа з інвалідністю може не виходячи з дому подати документи необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними даними та іншими засобами реабілітації (далі- ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю в банку даних.

Сервіс «електронний кабінет особи з інвалідністю» забезпечує:

доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі-КЕП);

можливість подачі заяв про потребу  в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом  заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованихкопій та підписання заяв КЕП- особам, зареєстрованим в ЦБІ;

можливість подачі заяв  на первинну реєстрацію в ЦБІ із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріплення сканованих копій та підписання заяв КЕП- особам, які відсутні в ЦБІ;

можливість надсилання особам з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та пакету документів;

можливість надсилання інформаційних повідомленьз ЦБІ на електронну скриньку при виникненні подій про які необхідно повідомити особу  інвалідністю.

Доступ до електронного кабінету можливий за посиланням:

або на офіційному вебсайті Мінсоцполітики шляхом переходу за посиланням «Електронний кабінет особи з інвалідністю» у розділі «Е –сервіси».

Інструкція користувача електронного кабінету особи з інвалідністю та навчальні відео знаходиться за посиланням:

За довідками звертатися до управління соціального захисту населення Валківської міської ради за адресою: м. Валки пл.Центральна,б.2 або по  тел. (05753) 5 27 63