Наблизити медичні послуги до мешканців громади.
Про це та інші аспекти розвитку місцевої медицини говорили сьогодні на тренінгу, що проходив у місті Харків.
Робоча група під керівництвом заступника міського голови Ольги Борщ вчилась основам створення стратегії в системі охорони здоров’я. Під час роботи виділили основні ключові проблеми валківської медицини та шукали можливі шляхи їх вирішення.
Тренінг був організований Всеукраїнською асоціацією ОТГ за сприяння Проєкту USAID, спікером тренінгу був Матвій Хренов, співзасновник сервісу Ukrainian Healthcare Center.