Табори європейської молоді

Дата: 20.01.2022 10:52

Фото без опису

????????До 31 січня шукаємо навчальні заклади у невеликих містах та селах, які прагнуть прийняти в себе мандрівні табори європейської молоді.

Табори пройдуть під час весняних канікул 2022 року та будуть присвячені інклюзії та толерантності й екології та сталому розвитку.

????Табори європейської молоді – це табори, присвячені цінностям, важливим для європейського та українського суспільств. Цільова аудиторія – підлітки віком від 11 до 16 років.

?????Що потрібно буде зробити?

? Надати приміщення для занять та роботи в групах. У приміщенні має бути комфортно знаходитися 50 учасникам табору та 7 представникам педагогічного колективу.

? Зібрати команду координаторів, охоронців та іншого персоналу.

? Відібрати учасників табору. Ми поділимося критеріями відбору, на які потрібно спиратися.

? Подбати про харчування: впевнитися, що в учасників буде обід, який вони зможуть з’їсти в окремому приміщенні. Ви можете приготувати їжу у себе в їдальні або замовити кейтеринг.

? Подбати про трансфер учасників до табору та додому.

????Хто може взяти участь у конкурсі?

Заклади освіти та культури:

? Державні.

? Приватні.

? Недержавні.

????Що потрібно для участі в конкурсі?

? Мати приміщення для проведення табору.

? Мати досвід роботи з молоддю.

? Бути офіційно зареєстрованою в Україні організацією.

? Мати змогу укласти договір про надання послуг.

? Працювати у населеному пункті, де проживає менше 300 000 жителів.

? Цікавитися темами інклюзії, толерантності, екології та сталого розвитку

?Як подати заявку:

• Заповніть форму на онлайн-платформі

????До заявки додайте такі документи:

? Резюме людей, відповідальних за проведення таборів.

? Скан-копію витягу з Єдиного державного реєстру або документів про статус організації.

? Документи, що обгрунтовують спроможність приймати чи організовувати заходи із залученням неповнолітніх учасників.

? Бюджет, складений за нашим шаблоном.

? Рекомендаційні листи (за наявності).

? Фотографії та загальну карту приміщення.

? Список готелів, де можуть зупинитися аніматори.

? Меморандум з описом ролей та особливостей кожного залученого закладу, заповнений у нашому шаблоні, якщо угода укладатиметься не з вашою установою, якщо заявку подає департамент культури або освіти, якщо заявку подає об’єднання культурних чи освітніх установ

? Якщо заявку подає культурний або освітній державний заклад або об’єднання установ, письмовий дозвіл на організацію мандрівних таборів від культурного чи освітнього відділу, до якого вони належать.

????????Програма таборів європейської молоді впроваджується Французьким інститутом в Україні.

?????????Більше про конкурс - http://bit.ly/2NG9C35