Сьогодні ранок міського голови Валерія Скрипніченка розпочався із спілкування з юними науковцями, переможцями  обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна".

Дата: 09.12.2021 16:39

Вихованці гуртків ЦТКЕУМ, учні шкіл з Валок, Нового Мерчика та Шарівки Половик Аліна, Індик Карина, Задьорна Мілена, Андрущенко Ростислав та Степанов Михайло розповіли міському голові про свої наукові надбання з вивчення рідного краю, а він, у свою чергу, подякував обдарованій молоді та привітав з перемогою.

Приємно зазначити, що Михайло Степанов, вихованець гуртка "Географічне краєзнавство" КЗ "Валківський ліцей імені О. Масельського  став абсолютним переможцем експедиції  та стипендіатом Президента України.

Вітаємо юну розумову еліту нашої громади, нових звершень та досягнень на науковій ниві!