Про надання грошової допомоги мешканцям громади у грудні

Дата: 09.12.2021 13:55

На виконання Програми соціального захисту населення Валківської територіальної громади у грудні 2021 року управлінням соціального захисту населення Валківської міської ради здійснено ряд заходів, які направлені на виплату коштів мешканцям громади, а саме:

- на відшкодування вартості проїзду хворих, які потребують постійного проведення гемодіалізу на загальну суму 35727,08 грн.;

- на допомогу учаснику АТО при первинному поверненні із зони проведення антитерористичної операції на вирішення соціально-побутових питань в розмірі 1,0 тис.грн.;

-  на здійснення поховання  непрацюючого громадянина працездатного віку, який не перебував на обліку в центрі зайнятості;

- на виплату 13 ювілярам грудня, яким виповнилось 80 і більше років на загальну суму 3250,00грн..;

- на отримання грошової допомоги 14 мешканцям громади, які опинилися в складній життєвій ситуації (за зверненням) на загальну суму 41,5 тис.грн.;

- на отримання грошової допомоги  мешканцем громади на відшкодування шкоди, що заподіяна пожежею в сумі 20,0 тис.грн.