Як відзначають День Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 14:22

Фото без описуУ молодіжному хабі «Розвиток» до Дня Збройних сил України пройшла виставка дитячих робіт під гаслом: «Дякуємо захисникам!», а у бібліотеках громади сьогодні тривають тематичні книжкові виставки. Зокрема, Валківська публічна бібліотека підготувала книжкову виставку- вшанування «Від «володарів степу» до «кіборгів». Як пояснюють організатори виставки, знайомство на абонементі книгозбірні з тематичною експозицією – це прекрасна нагода перегорнути сторінки історії, зануритися в неймовірну атмосферу героїчних часів козацької доби та сьогодення. Також бажаючі відвідати виставку можуть дізнатися з книжкових видань більше цікавого про наше славне козацтво і сучасних захисників української держави.