Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидатури на посаду директора  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ».

Дата: 30.11.2021 16:50

На даному засіданні члени конкурсної комісії в установленному порядку заслухали конкурсні пропозиції учасників конкурсу та провели з ними співбесіди.

Кожний учасник показав високий рівень уміння викладати інформацію, комунікабельність, тактовність, ділові та вольові якості, готовність брати на себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки, доброчесність.

За результатами голосування конкурсна комісія вирішила встановити переможцем конкурсу на зайняття посади директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВАЛКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» - Ковальова Артема Миколайовича, а також направити в установленному порядку подання Валківському міському голові щодо призначення на відповідну посаду та укладення контракту з переможцем конкурсу.

Візповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я" п.37 Орган управління забезпечує ведення відеозапису засідання конкурсної комісії під час заслуховування конкурсних пропозицій учасників.

<>