«Охопити соціальним супроводом всі сім’ї, які сьогодні цього потребують та не залишити їх без уваги - наше головне завдання», - міський голова Валерій Скрипніченко.

Дата: 19.11.2021 13:22

Фото без описуМіський голова також наголосив на тому, що особливої уваги потребують сім’ї з дітьми.

Всього під супроводом фахівців із соціальної роботи у Валківській громаді перебуває 70 сімей. Про це прозвітував Олег Шаповал, директор Центру надання соціальних послуг. Він зазначив, що у 50-ти з цих сімей проживає 125 дітей, і є підтвердження того, що їх батьки можуть ухилятися від виконання батьківських обов’язків та мають низьку соціальну відповідальність. У зв’язку з цими та іншими фактами сім’ї охоплені увагою Центру та відповідних служб та отримують постійну підтримку і допомогу у вирішенні різних питань. Це допомога у оформленні документів, оформленні соціальних виплат, проходжені медичного обстеження, влаштуванні дітей до дошкільних навчальних закладів, шкіл, тощо.

Фото без опису

Олег Шаповал також повідомив, що у порівнянні з минулим роком, кількість сімей, що потребують соціального супроводу, в цьому році збільшилась на 38. В такі сім’’ї з початку року здійснено 423 виїзди фахівцями із соціальної роботи спільно із іншими службами та поліцією.

Фото без опису

Значна увага приділяється на території громади і профілактичній роботі щодо попередження шкідливих звичок у молоді та скоєння злочинів у молодіжному середовищі. Це і рейди-перевірки, і бесіди, і лекції в навчальних закладах.