Що турбує мешканців Баранового.

Дата: 12.11.2021 14:41

Фото без описуПро те, що у Баранівському ФАПі немає медичного працівника, який має працювати на постійній основі, повідомили селяни Сергія Тижненка, заступника міського голови під час його виїзного прийому громадян. Вже деякий час у селі відсутній фельдшер, і цим занепокоєні в Барановому. І хоча без медичної допомоги баранівчани не залишились, оскільки її отримують під час виїзної роботи лікарів КНП «Валківський ЦПМСД» двічі на тиждень, все ж просять вирішити питання укомплектованості фельдшерсько-акушерського пункту.

Як повідомила у телефонному режимі Марина Орлова, головний лікар КНП «Валківський ЦПМСД», заявка на вакансію медика подана до служби зайнятості і фахівця активно шукають. Для вирішення питання потрібен тільки час.

Інші питання стосувались земельних меж між присадибними приватними ділянками та допомоги малозабезпеченим сім’ям.