Сьогодні день працівників соціальної сфери України.

Дата: 05.11.2021 10:58

Міський голова сьогодні урочисто привітав із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – працівників соціальної сфери Валківської громади.

«Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу людям похилого віку та людям з особливими потребами, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим, безробітним і ветеранам війни та іншим, хто цього потребує. Впевнений і точно знаю, що іноді не тільки офіційно, а просто добрим словом і щирим спілкуванням ви даруєте радість тим, хто до вас прийшов», - звернувся Валерій Скрипніченко до працівників галузі та нагородив їх грамотами міської ради.

Він побажав впевнено йти до своєї мети, щирих посмішок, вдалих ідей, блискучих результатів праці та справжнього щастя у житті.

Звучали слова вітань і від очільників управлінь та служб, що здійснюють роботу соціального напрямку. Начальник управління соціального захисту Ірина Нізельковська, начальник служби у справах дітей Оксана Степанова, директор Валківської філії обласного центру зайнятості Алла Наріжна звернулись до своїх колективів з теплими словами подяки і щирими побажаннями добра.

Зі святом, вас, працівники соціальної сфери!