У Валках обговорили актуальні проблеми зайнятості населення.

Дата: 21.10.2021 11:59

Фото без опису

Під час робочої зустрічі Валківського міського голови Валерія Скрипніченка з директором Харківського обласного центру зайнятості Володимиром Міненком обговорили результати співпраці в рамках укладеної «Угоди про спільну діяльність Валківської міської ради та Харківського обласного центру зайнятості». Угода була підписана 04 лютого 2021 року і внаслідок запланованих заходів у громаді вдалося реалізувати три освітніх проекти та ряд інших ініціатив.

Зокрема, здійснено підвищення кваліфікації вчителів за напрямком створення персонального інформаційного простору педагога, навчання психологів та соціальних педагогів, а також проведено навчання людей похилого віку та з осіб з інвалідністю роботі з електронними інформаційними он-лайн ресурсами та послугами.

Внаслідок взаємодії проводили громадські роботи соціальної направленості у Валківській територіальній громаді, співфінансування яких частково здійснювалось за рахунок місцевого бюджету.

Під час зустрічі мова йшла також про можливу потребу в кадрах для підприємств майбутнього Індустріального парку, будівництво якого в проєкті та підтримується на обласному рівні.

Підводячи підсумки ефективної співпраці, спланували роботу на майбутнє та подальше співробітництво.

Фото без опису