Місцеві ініціативи та приватизація земельних ділянок – з такими питаннями звернулись до міського голови під час особистого прийому громадян.
Всі звернення, що сьогодні зареєстрували до міського голови, були колективними.
Три колективних звернення стосувались реалізації проєктів в рамках «Місцевих ініціатив». З міським головою обговорили можливість реалізації ідей громадськості в населених пунктах Старий Мерчик, Костів, Гонтів Яр.
Ще одне звернення було від мешканців села Черемушна. Проблема стосувалась приватизації земельних ділянок, які громадяни використовують але офіційно не оформляли.
З усіх питань надано офіційні роз’яснення та взято на контроль їх вирішення.