Перша місцева ініціатива 2021 року у нашій громаді реалізована!

Дата: 18.10.2021 09:34

Фото без опису

У Валках, по вулиці Перекіпська, на дитячому майданчику встановили тенісний стіл та спортивний комплекс.

З цією ідеєю звернулися до міської ради мешканці кількох вулиць цього масиву, взяли участь у конкурсі "Місцеві ініціативи", довели депутатам важливість та необхідність свого задуму, перемогли, зібрали 10% коштів від суми, самі обрали що купувати і де встановлювати і ВСЕ ЗРОБИЛИ!

А потім, як годиться, по-сусідськи, зібралися за столом до смачної каші.

Голова ініціативної групи - Вікторія Андрієвська.

Спілкуючись за столом домовились про створення органу самоорганізації населення, з допомогою якого люди зможуть ефективніше брати участь в житті міста та зробити ще більше корисного для себе та своїх дітей.

О'бєднуватися заради добрих справ корисно!

Фото без опису