У Костеві встановили пам’ятник ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Дата: 13.10.2021 15:13

Сьогодні у Костеві відкрили пам’ятник ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Пам’ятний знак встановили біля братської могили загиблим у роки Другої світової війни і тепер кожний бажаючий може покласти квіти загиблим героям.

На урочистості з нагоди встановлення пам’ятника прийшли жителі Костева, чорнобильці Валківської громади, вихованці дитячого садочка та всі, хто захотів вшанувати загиблих ліквідаторів. Були також гості – члени спілки Чорнобильців Нововодолазької громади.

Ініціатива встановлення пам’ятного знаку належить членам Валківської організації чорнобильців та особисто старості Костівської сільської ради Тетяні Шафар.