На рейсі «Старий Мерчик-Харків» замінили маршрутку на більш комфортну.

Дата: 13.10.2021 13:10

Про це розповів заступник міського голови Сергій Тижненко: «Мешканці селища звернулися до нас  із проханням посприяти покращенню умов перевезення пасажирів, які щодня їздять у справах до обласного центру. За словами старомерчан, вони неодноразово піднімали це питання та зверталися до перевізника «Восток»,  який обслуговує їх напрямок, наголошували, що транспортні засоби зношені та не відповідають нормам комфортного перевезення»

Це питання взяв під особистий контроль міський голова Валерій Скрипніченко, який звернувся до директора управління транспорту Харківської обласної державної адміністрації Володимира Наконечного та у телефонному режимі відпрацював  шляхи вирішення цього питання.

«Після особистого втручання міського голови, відбулося кілька робочих зустрічей Володимира Наконечного із активними мешканцями Старого Мерчика, старостою Олегом Курилишиним, секретарем міської ради Людмилою Іванською, депутатами районної ради Оксаною Павловою, міської ради Олександром Тесленко, які також опікувалися цим питанням.

Уже сьогодні маємо позитивні зміни у кращу сторону – одна із старих маршруток знята з лінії та замінена на більш сучасну та комфортну. Також домовилися про зміни в роботі транспорту під час найбільшого пасажирозавантаження», - зазначив Сергій Тижненко.