До Дня Українського козацтва у Валківській громаді пройде ряд заходів.

Дата: 12.10.2021 13:49

Низку заходів, якими відзначать у Валківській громаді День Українського козацтва, День захисника вітчизни та Покрови Божої Матері, обговорили на оперативній нараді у заступника міського голови Ольги Борщ. Зокрема, обговорили час та місце заходу, формат проведення. А оскільки зібрання проходитимуть в умовах «помаранчевої» карантинної зони, особливу увагу буде приділено дотриманню дистанції між учасниками та визначених санітарних норм.

Приводимо анонс наступних подій та запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах.

13.10.2021

10.00 у селі Костів відбудеться відкриття пам’ятника ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

14.10.2021

9.30 покладання квітів до могили загиблого в зоні АТО Андрія Ольховського. Цвинтар на Рогозовій Горі.

10.00 покладання квітів до Меморіалу Слави на Центральній площі міста Валки. Урочистий мітинг

10.40 покладання квітів до могили загиблого в зоні АТО Андрія Ваховського. Цвинтар у селі Шарівка.