На провулку Майському почали капітальний ремонт водогону.

Дата: 12.10.2021 13:46

Фото без опису

Ремонтні роботи із повної заміни труб водопостачання розпочали вчора, 11 жовтня, одразу після отримання дозвільних документів для їх проведення. Сьогодні на об’єкті вже копають траншеї , щоб дістатись до старого обладнання.

Як пояснив головний інженер КП «Вода» Євген Власенко, під час капітального ремонту буде проведена повна заміна чавунних труб на сучасні поліетиленові, строк корисної служби яких складає 50 років.

«Цей водогін не ремонтувався жодного разу від моменту його будівництва, звичайно, окрім дрібних усунень поривів. Вік чавунних труб близько 40 років, а це і є причиною частих аварій на об’єкті. Звичайно, що труби пошкоджені часом, тож їх заміна покращить не тільки функціонування водогону, а значно поліпшиться і якість води, яка поступає в домівки валківчан», - говорить Євген Власенко.

Зазначимо, що через цю ділянку водогону вода надходить до лікарні, багатоквартирних будинків на провулку Майському, приватного сектору, дитячого садочка «Веселка».

Також окрім труб будуть повністю замінені пожежні гідранти на цій ділянці. За інформацією КП «Вода» із роботами планують впоратись до кінця листопада. Вартість зазначених робіт складає 1 мільйон 900 тисяч гривень.