Валківські каратисти забрали призові місця на Кубку України, а група танцювального колективу “HOLD THE RHYTHM» виграла Гран-Прі Міжнародного фестивалю.

Дата: 11.10.2021 16:27

Призові місця з Кубку України з Карате-Шотокан забрали талановиті валківчани у складі харківської команди, яка здобула перше місце серед всіх областей України.

Спортивні змагання проходили 3 жовтня у місті Київ.

Вихованці секції карате «Шотокан» (тренер Олександр Сизов), наші валківчани  Артем Підлісний, Софія Чепурна та Софія Суботіна здобули призові місця як в особистих, так і командних змаганнях, а Анжела Азізбекян - у командному заліку.

Вітаємо валківських каратистів та тренера з перемогою!

А учасники танцювальної студії  “HOLD THE RHYTHM» (керівник Максим Литвин), колектив “T.N. Team GREW», стали лауреатом І премії DANCE та виграли Гран-Прі конкурсу «Іnternational kompetition». Міжнародні творчі змагання  проходили у місті Одеса з 08 по 10 жовтня.

Отже, чекаємо вдома переможців із кубком та бажаємо подальших успіхів і творчих досягнень керівнику та вихованцям.