На базі ПЗОВ «Ялинка» відбувся спортивний військово-патріотичний захід «Молодь разом з воїнами-інтернаціоналістами».

Дата: 11.10.2021 11:36

Захід організований Валківською міською радою спільно із громадською організацією воїнів-інтернаціоналістів та ветеранів Афганістану. В змаганнях взяли участь команди від Валківської, Коломацької та Пісочинської громад. У складі команд старшокласники шкіл та воїни-інтернаціоналісти, які змагалися у командній естафеті, майстерності медичної підготовки, збору та розбору автомату на швидкість, мініфутбол та перетягування канату. Організацію та суддівство спортивних змагань взяли на себе тренери та викладачі ДЮСШ «Спорт для всіх».

«Це вперше ми організували такі змагання між громадами і сподіваємось, що такий формат проведення заходів для молоді з ветеранами Афганістану стане у нашій громаді традиційним», - наголосив міський голова Валерій Скрипніченко. Привітав та підтримав учасників змагань і Пісочинський селищний голова Олег Чорнобай.

За результатами міжгромадних змагань 1 місце посіла команда Валківської громади, 2 - Коломацької й 3,відповідно, Пісочинська команда.

Вітаємо всіх учасників зі святом військової мужності та дружби поколінь.

По завершенню боротьби відбулося урочисте нагородження команд кубками, грамотами та сувенірами. А потім, наші афганці гостинно запросили до столу молодь та своїх побратимів.