В ігровій кімнаті Костівського дитячого садочка «Дзвіночок» зробили сучасний ремонт.

Дата: 06.10.2021 13:28

За ініціативи старости Тетяни Шафар роботи із заміни підлоги у закладі  та декоративного оформлення стін розпочалися в серпні цього року.

«Завдячуючи спільній злагодженій роботі міської ради, колективу садочка, працівників благоустрою, спонсорів, які надали фінансову допомогу та подарували спортивне обладнання, сьогодні маленькі костівчани виховуються та зростають у більш комфортних та сучасних умовах. Окремі слова подяки нашим меценатам Олексію Добровольському, Миколі Овчарову, Олександру Панасенку, ТОВ «Інтерфакт-Плюс». Тільки спільно із громадою можемо оперативно вирішувати такі соціально-важливі завдання, а їх у нас ще дуже багато. Ми готові до роботи і маємо ще багато цікавих проєктів для нашого села», - зазначила Тетяна Шафар при зустрічі із представниками міської ради та відділу освіти у дитячому садочку.