Умови для творчого навчання дітей – одна із складових кінцевого успіху.

Дата: 28.09.2021 16:45

На цьому наголосив Валківський міський голова Валерій Скрипніченко під час робочої зустрічі з колективом Валківської дитячої школи мистецтв. Зустріч відбулась у приміщенні закладу, де щойно ввели в дію відремонтовані кімнати.

За останній час у приміщенні школи проведено значну частину робіт для покращення умов для навчання дітей. Сьогодні завершено капітальний ремонт більшої частини будівлі - зроблено нову підлогу, стіни та стелю.

«І хоча рівень наших викладачів знаходиться на достатньо високому рівні, все ж для досягнення успіху важливими є і умови самого навчання. Відтепер діти, коли заходять в приміщення, в них формується позитивний настрій, що вже налаштовує на творчість і мистецтво. Минулого року ми почали приймати на навчання найменших наших 6-річних здобувачів освіти. Для них теж створюємо умови – придбали нові меблі, що відповідають їх зросту та роблять навчання комфортним», - зазначила Ольга Тимошенко.