Введення «жовтої» карантинної зони передбачає обмеження для закладів освіти. Які школи у Валківській громаді зможуть проводити навчання у своїх класах?

Дата: 22.09.2021 16:56

Починаючи з завтрашнього дня, учні з п’ятого по одинадцятий класи Гонтовоярської, Минківської філії Валківського ліцею, Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старомерчицького ліцею, Баранівського ліцею, Високопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новомерчицького НВК, Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Черемушнянської флії Шарівського ліцею та Перекіпського НВК зможуть продовжити навчання у звичному режимі, оскільки працівники цих закладів вакциновані більше, ніж на 80 відсотків. Саме така вимога передбачена пунктом 15 постанови КМУ № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Зазначимо, що враховуючи останні зміни до цієї постанови, такі обмеження не поширюються на дитячі садочки та початкові (1-4) класи. Отже, дошкільні заклади освіти та початкові класи продовжать працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм