Валківська громада, як і вся Україна, з 23 вересня перейдуть у жовту карантинну зону.

Дата: 22.09.2021 16:12

Таке рішення ухвалила Державна комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій 20 вересня 2021 року. З 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року по всій території країни оголошено жовту зону.

Місцева комісія ТЕБ та НС провела своє засідання 21 вересня 2021 року, врахувавши вказівки постанови КМУ стосовно карантинних обмежень та Державної комісії.

Що це означає та що відтепер заборонено.

1. Заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;

2. Не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;

3. Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;

4. Спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів площі тощо.