До Дня села мешканці Нового Мерчика в подарунок отримали новий хаб.

Дата: 22.09.2021 09:07

Ідея створення Хабу належала старшокласникам Новомерчицької школи і її підтримав староста села Віталій Решетько. Саме він приклав максимум зусиль, щоб за відносно короткий період часу втілити в життя цей задум. Перші збори ініціативної групи по відкриттю хабу відбулись у липні цього року, а сьогодні вже селяни мають свій культурний центр. Нагадаємо, хаб - місце, де можна працювати з комп’ютером, виконувати різні операції, що потребують виходу в інтернет, проводити лекції, майстер-класи. Тут також розміщено і бібліотеку, є в наявності настільні ігри.