У Ков’ягах почнеться будівництво нового храму православної церкви України.

Дата: 21.09.2021 11:13

Фото без опису

Щоб освятити місце будівництва та закласти капсулу з будівництва нової церкви ПЦУ до Валківської громади особисто приїхав митрополит Київський та всієї України Єпіфаній.

На урочисту подію прийшли мешканці Ков’яг, і валківчани, і навіть віруючі інших населених пунктів громади. Були присутніми також представники духовенства області та керівництво обласної державної адміністрації, Богодухіської районної державної адміністрації.

Закладення капсули будівництва відбулось саме на тому місці, де буде зведено майбутній храм. Зараз тут теж проходять Богослужіння, але в приміщенні приватного помешкання.

Звертаючись до присутніх, митрополит Київський та всієї України Єпіфаній зазначив, що це буде на просто храм, тут буде центр і осердя монастиря Святителя Миколая.

«Свого часу Святитель Миколай прославився своїм милосердям і допомогою тим, хто її потребував. У наш час він також допомагає нам і відгукується на наші прохання і молитви. Я переконаний, що вже до 19 грудня тут будуть зводитись стіни і кожен з нас може долучитись до святої і Богоугодної справи будівництва храму», - сказав митрополит.

Долучились до урочистого закладення капсули і міський голова Валерій Скрипніченко, його заступник Сергій Тижненко та староста селища Ков’яги Олексій Офій.