НА ЗУСТРІЧ ДО ЛЮДЕЙ

Дата: 10.09.2021 15:20

Перші вересневі прийоми громадян керівництвом міської ради в громадах відбулися у Сніжкові, Ков’ягах та Новому Мерчику.

Мешканка Ков’яг, яка прийшла на прийом до міського голови Валерія Скрипніченка, піднімала питання благоустрою місцевого кладовища, зокрема цікавилася процедурою знесення аварійних дерев. Також ков’ягівців хвилювали питання ремонту футбольного поля зі штучним покриттям та встановлення терміналу в селищній раді.

Проблемні питання піднімали мешканці Нового Мерчика під час зустрічі із заступником міського голови Сергієм Тижненком. Турбує людей, в першу чергу, питання ремонту доріг, транспортного сполучення, вуличного освітлення, вивезення сміття. Також звернулися мешканці із проханням посприяти вирішити питання щотижневого виїзду до села сімейного лікаря із Старого Мерчика для прийому новомерчан.

У Сніжкові до заступника міського голови Ольги Борщ звернулися мешканці села із проханням допомогти у підвезенні асфальтного зрізу для ремонту прибудинкової території, а також вирішити питання щодо безоплатного харчування у закладі освіти дитини із малозабезпеченої родини.

Всі питання керівництвом громади взяті на контроль та передані відповідним службам для розгляду та подальшого можливого їх вирішення.