СЬОГОДНІ ЗУСТРІЛИСЯ ВЕТЕРАНИ ГРОМАДИ

Дата: 08.09.2021 19:49

Напередодні 78–ї річниці виволення Валківщини від фашистських загарбників міський голова Валерій Скрипніченко запросив на зустріч ветеранський актив громади. Голова громади проінформував присутніх про роботу міської ради, зокрема зупинився на роботі, яка проводиться у напрямку підтримки ветеранів.

Міський голова  разом із керівниками соціально важливих підприємств надав відповіді на усі питання, які турбують найбільш шановану частину жителів громади. Це і питання виплат субсидій, роботи медичних закладів, водозабезпечення, транспортного сполучення, газового господарства та ін.

Наприкінці зустрічі Валерій Скрипніченко привітав присутніх із прийдешніми святами, запросив активно долучитись до урочистостей у своїх населених пунктах, побажав ветеранам миру, міцного здоров’я і довгих років життя.