За результатами пленарного засідання позачергової ХІV сесії Валківської міської ради VІІІ скликання.

Дата: 06.09.2021 17:20

На засідання прибуло 20 депутатів. Не з’явились на засідання Аксьонов Ю.О, Лісовин М.Я, Войтенко В.І., Осадча Н.М., Щедріна Я.А., Власенко К.А.

Про прийняті рішення на сесії  коротко:

- депутати  затвердили Програму відшкодування різниць в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення Валківської територіальної громади на 2021-2023 роки;

- проголосували про утворення конкурсної комісії з відбору кандидатури на посаду директора КНП «ВАЛКІВСЬКА  ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» та затвердили її персональний склад;

- затвердили 213 громадянам (з них 9 учасників бойових дій) проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, 3 громадянам для  будівництва індивідуальних  гаражів,  ще 3 громадянам для ведення індивідуального садівництва, 4 громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та 23 громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для передачі їх у приватну власність.