Вітання міського голови з Днем Знань

Дата: 01.09.2021 08:00

Шановні школярі, студенти, вчителі, батьки Валківської громади!

Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року, з Днем знань!
Початок навчального року - час для кожного поставити перед собою нові завдання, цілі, до яких потрібно прагнути, а тому я бажаю вам допитливості, енергії, відкриттів і звершень.
Мої особливі привітання - першокласникам. З сьогоднішнього дня для вас відкриваються нові шляхи і можливості, нові знання, які ви будете отримувати разом з новими друзями. Нехай у вас ніколи не зникає інтерес до навчання, а кожен день приносить тільки задоволення і  радість.
1 вересня це прекрасний привід висловити слова подяки вчителям. Бажаю вам терпіння і сил, і нехай кращим показником вашої педагогічної роботи будуть вражаючі і яскраві успіхи ваших учнів.

Хочу побажати також батькам – наснаги, терпіння, розуміння та радості від досягнень ваших дітей.

Зі свого боку хочу зауважити, що міська влада доклала всіх зусиль, щоб освітній процес був зручним, максимально приємним та радісним для дітей Валківської громади. Школи повністю готові прийняти своїх здобувачів освіти.

Фото без описуТож, в добрий путь!
Нехай новий навчальний рік буде щасливим.

З повагою,
Валківський міський голова Валерій Скрипніченко