Про що говорили на щотижневій нараді у міського голови. Основне.

Дата: 30.08.2021 15:19

Ситуація із захворюваністю на коронавірус у Валківській громаді дещо стабілізувалась. За минулий тиждень захворілих не зафіксовано. Вакцинація населення триває і має динаміку зростання,- Марина Орлова, головний лікар КНП «Валківський ЦПМСД Валківської міської ради Харківської області.

Об’єкти житлово-комунального господарства громади на 85 відсотків готові до осінньо-зимового періоду. Щодо решти 15 відсотків – робота теплового господарства триває, - Марина Редько, начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури.

Найчастіші причини відсутності електропостачання – стихійні. Серед них – прямі влучення блискавки в електричні підстанції та замикання електричних проводів, за більшістю випадків через стикання їх з гіллям дерев. Про планові відключення абонентів обов’язково повідомляють, - Юрій Дубок, начальник Валківського підприємства РЕМ.

Школи громади готові до відкриття та якісної роботи. За результатами перевірки проб відбору води в закладах вода повністю відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам. Шкільні автобуси готові до підвозу учнів, - Іван Горошко, начальник відділу освіти.

Святкування Днів сіл, селищ, міста розпочнеться 11 вересня і закінчиться 19 вересня. Першим святкуватиме свій день Старий Мерчик, останнім – Сидоренкове. Валки традиційно відсвяткують День міста 16-го вересня, - Олександр Холодний, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини.