Сьогодні на пляжі міського ставка проходить військово-патріотична гра «Звитяги».

Дата: 30.08.2021 11:49

У заході беруть участь юнаки загальноосвітніх закладів громади. Капітанами команд є представники «Валківської спілки ветеранів АТО» та «Спортивного клубу « АТО-М», суддею змагань виступає Олексій Підлісний, голова Валківської міжрайонної організації Товариства сприяння обороні України.

Юнаки змагаються у силових та спортивних естафетах. За наслідками змагань буде визначено переможців.

На початку заходу його учасників привітала заступник міського голови Ольга Борщ. Вона побажала юнакам доброго настрою та перемог, а також зазначила, що такі заходи сьогодні є надзвичайно важливими, адже ми всі повинні пам’ятати про захист країни.

Переможці отримають кубки, солодощі та книги українських письменників сучасної військової тематики. Захід організовано за підтримки міського голови Валерія Скрипніченка відділом молоді та спорту міської ради.