Про проведення конкурсного відбіру 27 серпня 2021 року

Дата: 28.08.2021 15:03

27 серпня 2021 року відбувся конкурсний відбір на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти «Серпневий навчально-виховний комплекс (ліцей-дошкільний навчальний заклад) Валківської міської ради Харківської області», «Валківський ліцей ім. О. Масельського Валківської міської ради Харківської області», «Огульцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської міської ради Харківської області», «Сидоренківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Валківської міської ради Харківської області».

<>