Завтра - день пам’яті Ілловайської трагедії. Хвилиною мовчання депутати міської ради вшанували пам’ять загиблих в Ілловайській трагедії 2014 року.

Дата: 28.08.2021 13:59

На початку засідання сесії депутати схилили голови в пам’ять за загиблими в Ілловайській  трагедії 2014 року . В рамках Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті» учасники засідання прикріпили на груди символ шани та скорботи – квітку соняшника.

Чому квітка соняшника? Як повідомили у відділі культури міської ради, саме під час трагедії в Ілловайську на полях Донеччини та Луганщини цвіли й квітли соняхи, а наші воїни гинули. За офіційною статистикою, тоді загинуло 366 героїв і ще понад 400 отримали поранення і більше 40 є зниклими безвісти.