Освіта Валківської громади на гідному рівні.

Дата: 27.08.2021 17:22

Фото без описуВ громаді реалізовується новий державний стандарт в умовах НУШ (Нова українська школа). У цьому навчальному році в громаді функціонуватиме вісімнадцять перших класів і 249 учнів матимуть змогу отримати знання по-новому, через комфортну атмосферу довіри, цікаву гру, педагогіку партнерства. Про це повідомив начальник відділу освіти міської ради Іван Горошко під час педагогічної конференції.

Він також зазначив, що на реалізацію стандартів НУШ цього року було виділено кошти з обласного бюджету та місцевого бюджетів. За них буде здійснено закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи. Відділом освіти вивчена потреба закладів та триває процедура освоєння коштів.

Загалом же, про якість освіти Валківщини свідчить кількісний показник учнів, які мають найкращі результати в навчанні. Так, за підсумками цього навчального року свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою одержали 12 відмінників: 8 з них золотих та 1 срібна медалі. 14 обдарованих дітей міста отримали стипендію від міського голови, відповідно до програми «Новий освітній простір Валківщини».

Кращі працівники освітянської галузі отримали грамоти Валківського міського голови, а подарунком від керівника громади педагогам став виступ вокально-танцювального колективу "Вікторія".