Щоб отримати допомогу держави на утримання корів, треба бути зареєстрованим сільськогосподарським виробником.

Дата: 17.08.2021 16:46

Житель Минківки, що звернувся на особистий прийом до Валерія Скрипніченка, повідомив, що його сусідка утримує трьох корів та поцікавився, як вона може отримати державну дотацію за утримання корів.

Так, дійсно, механізм і напрями надання підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції визначено постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції». Відповідно до документу, за утримання корів дійсно може бути державна дотація. Але виплачуватись кошти можуть не всім селянам, що мають велику рогату худобу, а тільки суб’єктам господарювання, які є юридичними особами. Отже, для отримання допомоги від держави, треба бути зареєстрованим фермером та сплачувати податки.